herbas  KLAIPĖDOS LOPŠELIS-DARŽELIS "PAPARTĖLIS"
  Adresas: Reikjaviko g. 5, Klaipėda
Pašto kodas: LT-94245
Telefonai: +370 46 36 43 06
Elektroninis paštas: info@papartelis.lt
Juridinio asmens kodas: 190435843
Mokymo kalba: Lietuvių
Įstaigos darbo laikas: I-V 7.30-18.00 val.
               Spalio 7-11 dienomis darželyje organizuota kūrybinė raiškos savaitė ,,Rudenėlis barsto gelsvus lapelius". Darželis šią savaitę pasipuošė vaikų ir tėvelių darbeliais. Visi džiaugėmės parodos ,,Rudenėlio pokštai" darbeliais.
 

         Spalio 8 d. darželyje tradiciškai organizuota rudenėlio šventė „Tvarkingas Ruduo“. Šį kartą visus į gražų būrį sukvietė pasilinksminti renginio organizatorės: „Linelių“ ir „Drugelių“ grupių ikimokyklinio ugdymo mokytojos. Pasitikti Rudenėlį vaikai ruošėsi iš anksto - kūrė originalius darbelius iš vaisių ir daržovių, gamtinės medžiagos ir papuošė darželį bei sukūrė pakilią nuotaiką. Šventės metu vaikai gražiai dainavo, deklamavo eilėraštukus apie Rudenėlį, žaidė su lapeliais. Smagu buvo pabūti kartu ir pasidžiaugti auksaspalvio rudenėlio dovanomis.

Kūrybinės raiškos savaitės metu buvo organizuotas pleneras ,,Rudens šypsenėlė". Darželio teritorijoje kūrėme mozaikas iš rudens gėrybių, lapelių, kankorėžių ir kita.

Net smarkus lietus ir griaustinis nesutrukdė įvykti pramogai lauke ,,Rudenėlio takučiu su botukais ir skėčiu". Vaikai  žaidė su ežiuku ir Rudenėliu.

Kaip gi Rudenėlio šventė be vaišių ? Ačiū,Tėveliams, už sveikuolių vaišes ir gardumynus grupėse...

20190822 115328

Per laukus, per žalią mišką
Vasara lyg kiškis pyška.
Nešasi dienos ilgumą,
Saldų žemuogės kvapnumą.
 
Pažiūrėk - pirma rugsėjo
Pro rudens vartus atėjo.
Spalvos kitos ir žiedai.
Ūgtelėję ir vaikai.
 
Vėl džiugi pirma rugsėjo
Astros žiedu pražydėjo.
Tau, rugsėji, tie žiedai
Ir linksmi vaikų veidai.

Okredo imunizacijos lygis 90 100

Pagalba

Online logo

Meninė veikla

Įstaigos dailės kambarėlyje sudarytos palankios sąlygos vaikų meniniams, kūrybiniams sugebėjimams atsiskleisti. Čia vaikai tyrinėja tradicines ir netradicines dailės raiškos priemones. Atskiroje patalpoje įrengtas kampelis darbui su gamtine medžiaga bei smėlynas, kur mažieji dailininkai kuria gamtovaizdžius, dėlioja mozaikas, piešia smėlio dėžutėse. Popietinėje veikloje vyksta tautodailės užsiėmimai pagal neformaliojo vaikų švietimo tautodailės ugdymo programą ,,Senolių skrynelė". Vaikai analizuoja lietuvių liaudies kūrinius, klausosi dainuojamosios ir pasakojamosios tautodailės kūrinių, išbando įvairius jos žanrus (ornamentika, molio dirbiniai, audimas ir pan.).

baner Tevu linija

tevu linija

 • INFORMACIJA DĖL IKIMOKYKLINES UGDYMO ĮSTAIGAS LANKANČIŲ VAIKŲ MEDICININIŲ PAŽYMŲ

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. balandžio 26 d. įsakymu Nr. V-657 „Dėl elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“ informuojame, kad…

 • Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje

  Atmintinė "Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje, kai Jūsų asmens duomenys naudojami profesiniais tikslais"    Skrajutė "Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje"  

 • Pozityvios tėvystės mokymai

       Klaipėdos miesto šeimoms sudarytos sąlygos nemokamai dalyvauti pozityvios tėvystės mokymuose, paskaitose apie sveiką gyvenseną, streso kontrolę, šeimos biudžeto formavimą, paramos grupę nėščiosioms. Taip pat nemokamai gauti mediacijos, teisininko paslaugas,…

 • „Tėvų linija"

         2017 m. spalio pradžioje pradėjo veikti „Tėvų linija" - profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu. Šį projektą inicijavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanija „Už saugią Lietuvą".       „Tėvų linijoje" darbo dienomis…